Vítejte v Galerii

Jmenuji se Mgr. Zuzana Musilová a věnuji se psychologii, kterou jsem vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Druhou mou specializací je Feng shui, jež jsem studovala v Malajsii, v Kuala Lumpur u Lillian Too.  Svou terapeutickou praxi doplňuji astrologií, jógou a východními naukami.

Zuzka_Musilova_na_cestach_Loreto_Italia

Galerie dokumentuje mé cesty na zajímavá místa z pohledu Feng shui a na místa s duchovní energií, poutní místa. Některá z navštívených míst byla nabitá nádhernou energií, jiná ji naopak ztratila a vyprahla. Najdete zde množství obrázků s detaily, které si můžete snadno prohlédnout a tak ihned virtuálně navštívit tato místa. V galerii jsou také obrázky z míst, kde se nám s manželem prostě líbilo.

Zuzka Musilova v Thean Hou Temple v Kuala Lumpur

Navštěvuji známá i méně známá místa, kde se člověk může rychle napojit na své nitro, sebe sama a Boha. Často jde o poutní místa zasvěcená svatým. K nejsilnějším poutním místům však patří místa Panny Marie.

Zuzka_Musilova_na_cestach_Loreto_Italia_1958

Každá z duchovních poutí byla obohacením pro mou duši, ale také pro vztah s manželem Martinem. Nejde vždy o jednoduché cestování, duchovní poutě mohou být náročné, ale možná právě pomáhají posunovat osobní hranice a pozvedat duševní energii.

Zuzka a Martin Musilovi v Lourdes

Kromě obrázků z cest najdete v galerii také obrázky jógových ásan v kolekci Jóga. Podobně jako fyzické cestování na silná místa má i jóga za cíl putovat skrze fyzické tělo do hlubin duše a spojit se s Bohem.

Zuzka_ Musilova_ cvici_jogu_ na_ Batu_ Ferringi_ beach.

Právě na duchovních poutích jsem si potvrdila mnoho informací i propojení vlivu a využití symbolů používaných ve Feng shui. Symboly se objevují u svatých, podobně jako na mnoha energeticky silných místech. Feng shui učí skrze symboly pracovat s energií a mé cesty ukazují, že symboly propojují svět v jeden celek.

Zuzka Musilová s budhistickým mnichem

Při virtuálních procházkách Vám přeji mnoho inspirace k vlastním cestám do nitra duše.

 

Zuzka Musilová

Všechna práva vyhrazena. Kopírování, publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno.